خرید ویلا در تهراندشت+باغ ویلا ارزان و اقساطی

20 آذر 1401
0 دیدگاه
ویلاسازی در کردان

جدیدترین ویلاها

قیمت ویلا و باغ ویلا در تهراندشت را میتوانید در بخش زیر مشاهده نمایید و در صورت نیاز به مشاوره با شماره های ۰۹۱۲۳۰۰۶۲۸۷ / ۰۹۱۲۵۶۵۴۸۹۲ / ۰۹۱۲۸۹۳۵۲۰۹ تماس حاصل نمایید.

تهراندشت کجاست؟

پیش از اینکه با اهمیت خرید ویلا در تهراندشت آشنا شوید، ابتدا بهتر است در مورد موقعیت این منطقه، اطلاعات لازم را داشته باشید.

قبل از هر چیز بهتر است با معرفی موقعیت جغرافیایی تهراندشت شروع کنیم. این منطقه سرسبز که با درختان کهن و سرسبز احاطه شده در 20 دقیقه ای کرج و نزدیکی کردان و بعد از سهیلیه قرار دارد. نزدیکی تهراندشت به شهر کرج و تهران رفت و آمد به آن را راحت کرده است.
تهراندشت که در استان البرز قرار دارد، منطقه ای سرسبز بوده و ویلاهای زیبای زیادی را در خود جای داده است. این ویژگی های موجب رشد خرید ویلا تهراندشت شده و نظر بسیاری از علاقه مندان را به این منطقه جلب کرده است. با این که فاصله آن تا تهران حدود یک ساعت بوده؛ اما قیمت ویلا تهراندشت نسبت به سایر مناطق نزدیک تهران بسیار مناسب تر است. پایتخت نشینانی که در این منطقه صاحب ویلا هستند خیلی سریع می توانند خود را به کلانشهر تهران برسانند.
تهراندشت به تازگی مورد توجه ویلاسازان قرار گرفته و به همین دلیل خرید ویلا تهراندشت مورد توجه ساکنان تهران و کرج قرار گرفته است. به خاطر این ویژگی و متناسب بودن قیمت ویلا تهراندشت نسبت به سایر مناطق مانند کردان و چهارباغ، خرید ملک در این منطقه یک تصمیم هوشمندانه و انتخابی ارزشمند است.

تهراندشت در مسیر اتوبان تهران-کرج و کرج-قزوین قرار دارد. در واقع این شهر در اطراف کرج بوده و حدود چند کیلومتر با آن فاصله دارد. البته برای رسیدن به منطقه تهراندشت، باید از کرج عبور کنید. خیابان اصلی این منطقه تا میدان آزادی شهر تهران، ۶۹ کیلومتر فاصله دارد. یعنی در ساعات خلوتی، می توانید با یک ساعت رانندگی، از تهراندشت به تهران یا بالعکس برسید. البته در ساعات ترافیک و شلوغی، این زمان به یک ساعت و نیم می رسد.

ویژگی های تهراندشت

درختان تنومندی که در تهراندشت قرار دارند حکایت از قدمت طولانی این منطقه سرسبز دارند. اگر در کوچه و خیابان های تهراندشت قدم بزنید متوجه بکر بودن آن خواهید شد. از ویژگی های این منطقه که موجب رونق خرید ویلا تهراندشت شده اند می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • طبیعت زیبا
 • سهولت رفت و آمد
 • امنیت ویلاها
 • آب و هوای بکر
 • نزدیکی به پایتخت
 • قیمت مناسب زمین و ویلا
 • وجود منبع کافی آب و برق و گاز

خرید ویلا تهراندشت می تواند این فرصت را برای شما به وجود آورد تا از فضای شلوغ و پر هیاهوی کلانشهرهای تهران و کرج دور شوید و در منطقه ای بکر و سرسبز به آرامش دست پیدا کنید. مناظر تهراندشت بسیار زیبا بوده که این امر شادابی و طراوت را به شما ارائه می دهد. قیمت ویلا تهراندشت بسیار مناسب بوده و با ساکن شدن در این منطقه می توانید از آب و هوای خوب آنجا نهایت لذت را ببرید.
یکی از ویژگی های بسیار مهم تهراندشت که شما را می تواند تشویق به خرید ویلا تهراندشت کند آب و هوای پاکیزه و تمیز آن است. همچنین فراوانی آب این منطقه سبب شده تا کسانی که علاقه مند به باغداری هستند به تهراندشت نقل مکان کرده و به کشاورزی و تولید میوه و محصولات مختلف بپردازند. باغ های میوه ای که در نقاط مختلف تهراندشت وجود دارد باعث شده تا زیبایی این منطقه بیشتر گردد.
چه قصدتان از خرید ویلا تهراندشت کسب آرامش و لذت بردن از آب و هوای این منطقه باشده و چه کسب درآمد و سرمایه گذاری، انتخاب تهراندشت از هر نظر بهترین گزینه خواهد بود. قیمت ویلا تهراندشت نیز متناسب با هر بودجه ای است. لذا می توانید با بودجه مناسب از زیبایی ‌های اطراف خود نهایت لذت را برده و روحیه ‌ای شاداب ‌تر پیدا کنید.

به این محدوده تهراندشت کردان نیز گفته می شود. حال باید دید چرا این منطقه را نیز به این عنوان نام گذاری کرده اند. کردان و تهراندشت هر دو در مسیر اتوبان کرج-قزوین هستند. کردان در قسمت شمالی این اتوبان و تهراندشت نیز در محدوده جنوبی اتوبان قرار گرفته است. این موضوع نشان می دهد که آن ها از نظر موقعیت جغرافیایی، رو به روی یکدیگر هستند. منطقه تهراندشت در محدوده ای با توپوگرافی ویژه گسترش پیدا کرده و به همین خاطر دارای طبیعتی بی نظیر و سرسبز است.

خرید ویلا در تهراندشت

خرید ویلا در تهراندشت، به دلیل موقعیت جغرافیایی آن بسیار مورد توجه اهالی تهران و کرج قرار می گیرد. منطقه تهراندشت در پایین ترین ناحیه دامنه البرز قرار گرفته است. بنابراین از نظر دسترسی به آب های زیر زمینی و چشمه ها، قابل مقایسه با دیگر نواحی نیست. سرخاب از جمله نواحی تهراندشت است که با عمقی کمتر از 9 کیلومتر، در پایین ترین بخش آن واقع شده است.

 در نتیجه این محدوده، برای خرید ویلا در تهراندشت بسیار مورد استقبال است. وضعیت آب های زیرزمینی در این نواحی در حد ایده آل بوده، طوری که با حفر چند متر می توان به یک منبع آب بی انتها دسترسی پیدا کرد. موقعیت دره ای تهراندشت و سرخاب، طبیعت و فضای سبز بی نظیری را برای آن ها به وجود آورده است. آب فراوان و طبیعت عالی در این منطقه، باعث رونق باغبانی و پرورش میوه شده است. اغلب ساکنان تهران و کرج منطقه سرخاب را به عنوان نگین ساوجبلاغ کرج می شناسند. چرا که این محدوده نیز مانند کردان جزو ساوجبلاغ کرج به حساب می آید.

رودخانه کردان نیز در هر دو منطقه کردان و تهراندشت جریان داشته و آن ها را به یکدیگر وصل می کند. این رودخانه به شکل فصلی جریان دارد. منطقه سرخاب در میان سایر مناطق تهراندشت بسیار منحصر به فرد و زیباست. البته مناطق دیگری همچون سهیلیه، طاووسیه و… نیز برای خرید ویلا مورد توجه هستند.

تپه های باستانی بسیاری در منطقه تهراندشت قرار گرفته اند که خبر از قدمت قابل توجه این محدوده می دهند. در واقع شواهد بررسی نشان می دهد که قدمت این مناطق به اندازه تاریخ تمدن بشریت است. فضای سرسبز، آب فراوان و… از مواردی هستند که از گذشته های دور، بشریت را برای زندگی در تهراندشت جذب می کردند. طبیعت بکر، قدمت تاریخی، آب و هوای مناسب، آب فراوان و… باعث که خرید ویلا در تهراندشت بسیار مورد توجه قرار بگیرد. ساکنان تهران و کرج برای فرار از هوای آلوده، روزمرگی، آلودگی ها صوتی، زندگی صنعتی و… به دنبال یک فضای دنج، سرسبز و فارغ از هیاهو هستند.

pic 1 - خرید ویلا در تهراندشت+باغ ویلا ارزان و اقساطی

خرید باغ ویلا در تهراندشت

برای خرید باغ ویلا در تهراندشت، سرخاب یک منطقه ایده آل است. سرخاب دارای باغ های پر میوه و آب فراوان است. در نتیجه، بیشتر باغ ویلاهای تهراندشت در این منطقه قرار گرفته اند. ویلاها در منطقه سرخاب و سایر نواحی تهراندشت، از نظر طراحی، مساحت، امکانات رفاهی و… متفاوت هستند اما تمام این ویلاها فضای مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت، تعطیلات آخر هفته، استراحت، لذت بردن از هوای تمیز و فضای دل انگیز دارند.

منطقه تهراندشت از نظر اقتصادی در حال رشد است. همین موضوع قیمت خرید باغ ویلا در تهراندشت را افزایش می دهد. با نگاهی اجمالی به قیمت زمین های تهراندشت در گذشته، متوجه می شوید که این منطقه از نظر اقتصادی رشد چشمگیری داشته است.

اگر چه تمام مناطق تهراندشت برای خرید باغ ویلا در تهراندشت مناسب هستند اما سرخاب با توجه به ویژگی های متفاوتی که دارد، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. از طرفی قیمت خرید ویلا در مناطقی که امکانات رفاهی یا طبیعی بیشتری دارند، بالاتر است. خرید باغ ویلا در تهراندشت می تواند در حکم یک سرمایه گذاری باشد.

نکات مهم برای خرید ویلای تهراندشت

برای خرید باغ ویلا در تهراندشت باید چند نکته مهم را مدنظر قرار دهید.

اول اینکه منطقه ای را که برای خرید باغ ویلا در تهراندشت انتخاب می کنید، از نظر وضعیت و سطح آب ارزیابی و بررسی کنید. چرا که آب برای شهرک ها و مناطق ویلایی این منطقه، اهمیت بسیاری دارد. در واقع دسترسی به آب، می تواند فضای سبز بی نظیری را در ویلا برای شما ایجاد کند. از طرفی بدون آب، شما از امکانات و تفریحات آبی مانند استخر و… بی بهره هستید. در منطقه تهراندشت و سرخاب مشکلی در تامین آب وجود ندارد.

خاک حاصلخیز از دیگر مواردی است که برای خرید ویلا اقساطی در تهراندشت مورد توجه قرار می گیرد. منطقه سرخاب با توجه به اینکه دسترسی خوبی به آب دارد، دارای خاک حاصلخیز و غنی می باشد. در این منطقه، با تکیه بر خاک حاصلخیز و آب فراوان می توان امکان پرورش باغ های پربار و پر میوه را فراهم کرد. همچنین فضای سبز ویلا نیز نیاز به خاک حاصلخیز دارد.

آفتاب گیر بودن ویلا نیز به اندازه دیگر ویژگی های آن اهمیت دارد. ویلای آفتاب گیر می تواند فضای سبز بی نظیری داشته باشد. همچنین این ویلا، امکان پرورش میوه یا کاشت گیاه را فراهم می کند. استخر روباز از دیگر مواردی است که حداقل به مدت 5 ماه در سال باید از نور خورشید طبیعی بهره مند شود.

دسترسی مناسب برای خرید ویلا اقساطی در تهراندشت مهم است. این دسترسی باید به نحوی باشد که شما بعد از یک یا 2 ساعت رانندگی، به ویلا برسید.

خرید ویلا اقساطی در تهراندشت

بسیاری از ساکنان تهران و کرج از خرید ویلا اقساطی در تهراندشت استقبال می کنند. این خرید، فرصت سرمایه گذاری را در اختیار افراد بیشتری قرار می دهد.

آن ها با خرید ویلا اقساطی در تهراندشت می توانند به سرعت صاحب ویلایی زیبا و ارزشمند شوند. این در حالی است که هزینه ویلا را به شکل اقساطی پرداخت می کنند. این مسئله، از تحمیل فشار مالی بیش از اندازه بر روی مالکان جلوگیری می کند. همچنین قیمت ملک خریداری شده نیز به شکل روزافزون در حال افزایش است.

خرید ویلا سند دار و شهرکی در تهراندشت

 • خرید ویلا سند دار در تهراندشت کرج یکی از مواردی است که بهتر است برای خرید ویلا اقساطی در تهراندشت مدنظر قرار بگیرد.
 • به کمک ویلا سند دار، شما از سرمایه گذاری خود مطمئن می شوید.
 • امکان انتقال ملک به کمک ویلا سند دار ساده تر انجام می شود.
 • خرید و فروش ویلا سند دار نیز به سرعت و به راحتی انجام می شود.
 • ویلا سند دار می تواند از کلاهبرداری در انجام معامله جلوگیری کند.

با توجه به وضعیت اقتصادی، خرید ویلا اقساطی در تهراندشت می تواند مناسب تر باشد. البته به شرطی که ویلا سند دار باشد.

سرمایه گذاری و خرید ویلا شهرکی در تهراندشت این فرصت را میدهد که علاوه بر خرید ملک در نزدیکترین منطقه خوش آب و هوا به شهر کرج، یک فرصت ایده عال و سرمایه گذاری را برای خودتان ایجاد کنید. داشتن طبیعتی آرام و زیبا، این ویلاهای شهرکی را به مناطقی ایده‌آل برای سودآوری تبدیل کرده است.

vila7 min - خرید ویلا در تهراندشت+باغ ویلا ارزان و اقساطی

سرخاب تهراندشت کجاست؟

سرخاب تهراندشت یکی از روستاهایی است که به عنوان منطقه گردشگری مناسب و مطلوب در اطراف کرج  انتخاب شده است. این روستای زیبا به بهشت ساوجبلاغ معروف شده و مکانی است که می توانید علاوه بر تفریح ​​در منطقه ای مسکونی با امکانات رفاهی مناسب از زیبایی های طبیعت نیز لذت ببرید.

سرخاب معروف به نگین تهراندشت در مسیر جاده سهیلیه قرار دارد. در واقع سرخاب تهراندشت در جنوب جاده آزادراه کرج – قزوین و در کیلومتر 32 (جاده قدیم قزوین) به نام اصلی سرخ آباد واقع شده. این منطقه امروزه در صنعت گردشگری و خرید و فروش ویلا در کنار سایر مناطق مانند کردان شهرت زیادی پیدا کرده است و به نظر می رسد در سال های آینده بدلیل وجود ویلای ارزان در سرخاب به یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری و سرمایه گذاری در استان البرز تبدیل گردد.

سطح آب رودخانه منطقه سرخاب تهران دشت بسیار مناسب است و زمین را حاصلخیز کرده است. به همین دلیل وفور باغ ها در سرخاب ساوجبلاغ بسیار زیاد است و مناظر دیدنی بسیاری را ایجاد کرده است. ویلاهای زیادی که در این منطقه به چشم می خورد، حس ورود به یک دهکده اروپایی را القا می کند. بیشتر این ویلاها از آب فراوان موجود در این منطقه بهره برده و استخرهای مجللی را در حیاط های ویلا ساخته اند.

قیمت ویلا در تهراندشت

قیمت ویلا در تهراندشت بسته به عوامل مختلفی مانند متراژ، موقعیت مکانی، امکانات و سن بنا متفاوت است.

در حال حاضر، قیمت ویلا در تهراندشت با شرایط مختلفی بستگی به نوساز بودن و امکانات اختصاصی متغییر است و همچنین ویلاهایی با قدمت بیشتر، معمولاً قیمت پایین تری دارند. همچنین، ویلاهای مدرن که در مناطق خوش آب و هوا و نزدیک به مراکز خرید و تفریحی واقع شده اند، قیمت بالاتری دارند.

اگر قصد خرید ویلا در تهراندشت را دارید، بهتر است قبل از خرید، تحقیقات لازم را انجام دهید و با مشاورین ما در باغ ویلا عمارت مشورت کنید. همچنین، توجه داشته باشید که قیمت ویلا در تهراندشت، مانند سایر مناطق کشور، در حال نوسان است و ممکن است در آینده تغییر کند.

در ادامه، به بررسی عواملی که بر قیمت ویلا در تهراندشت تأثیر می گذارند، می پردازیم:

 • متراژ: متراژ یکی از مهم ترین عواملی است که بر قیمت ویلا تأثیر می گذارد. هر چه متراژ ویلا بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • موقعیت مکانی: موقعیت مکانی ویلا نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. ویلاهایی که در مناطق خوش آب و هوا و نزدیک به مراکز خرید و تفریحی واقع شده اند، قیمت بالاتری دارند.
 • امکانات: امکانات ویلا نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. ویلاهایی که دارای امکاناتی مانند استخر، سونا، جکوزی و … هستند، قیمت بالاتری دارند.
 • سن بنا: سن بنا نیز بر قیمت ویلا تأثیر می گذارد. ویلاهای نوساز قیمت بالاتری از ویلاهای قدیمی دارند.

در نهایت، قیمت ویلا در تهراندشت بسته به عوامل مختلفی که ذکر شد، متفاوت است. اگر قصد خرید ویلا در تهراندشت را دارید، بهتر است قبل از خرید، تحقیقات لازم را انجام دهید و با مشاور املاک ویلا عمارت معتبر مشورت کنید.

واتساپ